خوش آمدید این فروشگاه به زودی افتتاح میگردد ژو وان                      
۹مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲ AM 743

پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان فروشگاه مجازی ژو وان و اعضاء اين باشگاه، مقید به قوانین تجارت الکترونیکی و جرايم رايانه اي و ساير قوانين مربوطه می‌باشند. ضمناً مقررات ذيل مورد قبول تمامي اعضاء اين باشگاه بوده و باشگاه مشتريان ژو وان اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نمايد و به محض درج اين ضوابط در سايت، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت باشگاه مشتريان ژو وان بوده و تمامي اعضاء ملزم به مطالعه و پيگيري اخبار و اطلاعيه هاي صادره مي باشند.

1- استفاده از وب سايت و اپلیکیشن باشگاه مشتريان
خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضاء باشگاه مشتریان ژو وان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به فروشگاه مجازی ژو وان است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
استفاده از سايت به هرروشي اعم از "page-scrape"، "robot"، ""spiderيا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت و اپلیکیشن يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت و اپلیکیشن يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.

2- لينك سازي و آگهی های تبلیغاتی
دربرگيري هر يك از سايت هاي لينك شده و آگهی های تبلیغاتی درج شده در سایت و اپلیکیشن دليل بر تاييد آنها نمي باشد و مسئوليت هرگونه استفاده از وب سايت با استناد بر سايت هاي لينك شده آن بر عهده استفاده كننده مي باشد. باشگاه مشتريان ژو وان توصيه مي-نمايد به دقت مراقب حق مالكيت و ضوابط و شرايط سايت-هاي لينك شده مورد بازديد باشيد.
3-كپي رايت
تمامي محتويات اين وب سايت و اپلیکیشن ازجمله متن ها، تصاوير، لوگوها، نمادها، عكس ها و نرم افزارها، دارايي های فروشگاه مجازی ژو وان محسوب شده و تلفيق (به معناي جمع آوري، مرتب سازي و گرد هم آوري) محتويات آن نيز منحصراً متعلق به فروشگاه مجازی ژو وان بوده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي گردد. ممكن است از محتويات و نرم افزار اين وب سايت براي خريد، فروش و منبع كارت الكترونيكي استفاده شود. ساير موارد استفاده همچون بازسازي، تغيير، مشاركت، انتقال، چاپ مجدد، نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.
4- حدود مسئولیت
مطالب موجود در این سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود. باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود ندارد.
5- نحوه استفاده
* استفاده از وب سايت و اپلیکیشن به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر فروشگاه ژو وان و كاركنان آن را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه و تلفن همراه اعضاء باشگاه ، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت و اپلیکیشن فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد.
* استفاده از وب سايت و اپلیکیشن براي مقاصد زير مجاز نمي باشد:
1- ارسال يا استفاده از موضوعات خلاف قانون و اخلاق و يا فريب دهنده.
2- ارسال يا استفاده از مطالب و موضوعاتي كه حاوي ويروس هاي نرم افزاري، فعاليت هاي سياسي، درخواست هاي تجاري، نامه هاي زنجيره اي، يا هرگونه SPAM باشد.
3- استفاده از وب سايت و اپلیکیشن به شكلي كه موجب آزردگي، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود.


6- شرایط و محدودیت های استفاده
استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت و اپلیکیشن غیر مجاز می باشد. این سایت از استانداردهای تجارت الکترونیکی B2C تبعیت می کند و استفاده از آن در کاربردهای دیگر مجاز نمی باشد.

7- شرایط و ضوابط عضویت در باشگاه مشتریان فروشگاه مجازی ژو وان
7-1-پذیرش
* باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در سایت رسمي باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان ثبت نام می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مشتريان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نمايد، باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايد.
* هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت و اپلیکیشن باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا, عکس ها, فیلم ها و ... می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع
می باشد.
* در باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان اعضاء به دو دسته فعال و غيرفعال تقسيم مي شوند. عضو فعال به اعضايي گفته مي شود كه در هر دوره زماني سه ماهه حداقل يك مرتبه با ورود نام كاربري و رمز عبور خودLogin ) (وارد سايت یا اپلیکیشن باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان شوند. باشگاه مشتريان اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، در خصوص عضويت اعضاي غيرفعال تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نمايند.
7-2-حریم شخصی
ارائه محصولات، خدمات و یا آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، باشگاه مشتریان فروشگاه مجازی ژو وان می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید. این فروشگاه هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت و اپلیکیشن را نگهداري نموده و در راستاي سياست حفظ حريم خصوصي عمل خواهد كرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می-پذیرد. باشگاه مشتریان فروشگاه مجازی ژو وان می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد.
7-3- ساير مقررات
* باشگاه مشتريان با توجه به اهداف و سياست گذاري این فروشگاه ، با اجراي طرح امتيازي به اعضايي كه از خدمات ژو کارت استفاده نمايند امتياز اختصاص داده و اين امكان را فراهم مي نمايد تا اعضاء با جمع-آوري امتياز در طرح هاي تشويقي باشگاه شركت نموده و از مزاياي پاداش ها بهره‌مند شوند. بر اين اساس باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را درخصوص موارد ذيل انجام داده و اعضاء به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به باشگاه از خود سلب ‌مي نمايند.
1- ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف طرح امتيازي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش طرح امتيازي، خدمات کارت مورد استفاده، مقدار امتياز تخصيص داده شده به هر خدمت، طول عمر امتيازها، پاداش های مرتبط بر امتیازها، ارزش ريالي امتيازها و... در اختيار باشگاه است.
2- ايجاد، تغيير، توقف و يا حذف پاداش هاي اعطايي يا اجزاء آن از قبيل شرايط ورود به بخش پاداش، تعداد، مبالغ و نوع پاداش و... در اختيار باشگاه است.
تغییر در زمان بندی به روزرسانی امتیازها، رسیدگی به درخواست پاداش های ارائه شده، پرداخت وجود جوایز و ... در اختيار باشگاه است.
* هرگاه براي باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان محرز شود كه تراكنش هاي صورت پذيرفته توسط اعضاء كه منجر به امتياز شده است، به صورت صوري و از روش هايي مغاير با روش هاي تعريف شده در كسب و كار و يا هر نوع روش ديگر با هدف شبيه سازي تراكنش هاي موجه بوده و هدف از انجام آن صرفاً كسب امتياز بوده است، باشگاه اين اختيار را دارد كه بدون اعلام قبلي از ادامه فعاليت آن دسته از اعضاء در هر مرحله اي كه هستند(انتخاب پاداش نقدي، تسهيلات، قرعه كشي ها و ... ) ممانعت به عمل آورده و با حذف تعهدات و امتيازات اعطايي درخصوص عضويت و يا لغو عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه مشتريان این فروشگاه از خود سلب مي‌نمايند.
* در صورت بروز مشكلات فني، قطعي، كندي سرعت، فيلترينگ اينترنت و ... ايجاد محدوديت در دسترسي به وب سايت، باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان حتي الامكان تمامي تلاش خود را جهت رفع مشكل و كسب رضايت اعضاء محترم باشگاه مشتريان به كار خواهد گرفت؛ ليكن باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده را نمي پذيرد.
8- استفاده از اطلاعات
فروشگاه مجازی ژو وان در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:
1- درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات اپلیکیشن و سایت را فراموش كرده باشيد این فروشگاه براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم مي-تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
2- براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما.
3- به منظور فراهم آوردن اطلاعات بيشتر در مورد ساير وب سايت ها و خدماتي كه ازنظر این فروشگاه برايتان حائز اهميت است.
4- براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات بازار.
5- اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب شما.
6- در صورت نياز به استفاده از اطلاعات شخصي اعضاء در ساير موارد، باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان پيش تر رضايت شما را كسب خواهد نمود.

9 - خرید از فروشگاه های طرف قرارداد با استفاده از ژو کارت
1-مسئولیت کسب اطلاع از نام، شرایط و ضوابط خرید و نمایندگی های مراکز طرف قرارداد بر عهده اعضا بوده که این جزئیات در فایل مرتبط با هر برند در قسمت مربوطه از سایت قابل دسترسی خواهد بود. بدیهی است در صورت خرید از سایر نمایندگی های رسمی برندها ( خارج از لیست)، هیچ گونه تخفیفی به اعضا تعلق نمی گیرد و باشگاه مشتريان فروشگاه مجازی ژو وان هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده نخواهد داشت.
2-مزایای مرتبط با طرح ژوکارت به تمامی فروشگاه های طرف قرار داد با درصد مشخص شده در لیست فروشگاه ها در سایت و اپلیکیشن تعلق میگیرد .
3-اعضای جدید باشگاه مشتریان، بلافاصله پس از دریافت ژوکارت می توانند از طرح تخفیفی ژوکارت بهره مند گردند.
4-در صورت گم کردن یا مخدوش یا سوختن چیپست کارت مسولیت خرید دوباره کارت بر عهده اعضاء بوده و این فروشگاه هیچگونه مسولیتی در قبال هزینه های صدور مجدد کارت بر عهده نخواهد داشت.
5-طرح ژو کارت در حال حاضر به صورت تخفیفی برای برای تمامی اعضای باشگاه مشتریان و در مقطع زمانی محدود اجرا خواهد شد. در این راستا، قوانین و مقررات مدل اصلی طرح متعاقبا اعلام خواهد گردید. بدیهی است پیگیری تغییرات آتی و ضوابط مترتب بر آن به عهده اعضا خواهد بود.

طراحی و پیاده سازی :